ما که هستیم و چه کار می کنیم؟

گروه تجاری “موگ” تحت نظارت بازرگانی بازار با ایجاد شش واحد تولیدی پالم پیت در نقاط مختلف کشور امروز بزرگترین مرجع تولید پالم پیت در ایران است. این مرکز با انجام تحقیقات و آزمایشهای مکرر سعی در بالا بردن کیفیت این محصول نوپای بومی کشور عزیزمان را دارد و در این زمینه اقداماتی مناسبی درحال انجام است به طوری که یک واحد تحقیقاتی در دانشگاه ابوریحان (پردیس دانشگاه تهران) شکل گرفته که به نحو تخصصی در مورد قابلیت های پالم پیت در کشت هیدروپونیک و روش های بهبود کیفیت آن تحقیق می کند. این کارگروه توسط دکتر ساسان علی نیایی فرد مدیریت می شود و تمامی مراحل لازم برای بهره گیری های مناسب از بستر کشت پالم پیت در حال بررسی است. تا به این لحظه نتیجه گیری های مناسبی حاصل شده است. تمام نتایج حاصله از تحقیقات بعد از نهایی شدن از طریق این پلتفورم در اختیار تمام دوستانی که د این زمینه فعالیت دارند قرار می گیرد.

اهداف گروه تجاری موگ

معرفی محصول

از آنجا که این محصول کاملا جدید و نوپاست، معرفی بهتر محصول به کشاورزان ایرانی و همچنین معرفی آن در سطح بین المملی هدفی است که تمام اعضای گروه ما به دنبال آن هستند.

ارائه ی اطلاعات

یکی از اهداف اولیه ی آماده سازی این پلتفورم، کمک به کشاورزان و همچنین تولید کنندگان این محصول است. ما در این پلتفورم به صورت رایگان اطلاعات مفیدی از استفاده بهتر و چگونگی های تولید را در اختیار کاربران قرار می دهیم.

افزایش کیفیت

اصلی ترین هدف گروه موگ بالا بردن کیفیت پالم پیت در سطح جهانی است تا نه تنها کشاورزان ایرانی بتوانند از یک محصول مرغوب استفاده کنند بلکه صادرات این محصول نیز رونق مضاعف بگیرد.

همکاری حتی با رقبا

ما معتقدیم هرچه فعالیت در این زمینه بیشتر باشد معرفی محصول در هر سطحی سریع تر انجام می شود بنابراین آماده ی همکاری با تمام افراد و شرکت های فعال در این زمینه هستیم

کار آفرینی

در کنار تمام فعالیت های انجام شده همچنان به دنبال جذب نیروی کار مناسب و ایجاد شغل هستیم

مشاوره ی رایگان

یکی از مهمترین عواملی که کشاورزان نیاز دارند مشاوره ی پیش از خرید است. گروه تجاری موگ تمام مشاوره های درخواستی را به رایگان در اختیار کشاورزان عزیزمان قرار می دهد.

در نهایت هدف از پیگیری و تحقیقات و زمینه سازی های انجام شده توسط گروه موگ و بازرگانی بازار، تولید مناسب خاک پالم پیت با کیفیت جهانی، تولید گروبگ با ااستفاده از پالم پیت و اشائه فرهنگ استفاده از روش های نوین کشت در کشور است. همچنین یکی دیگر از اهداف ما صادرات محصولاتی با استانداردهای بین المللی به کشورهای دیگر است و در این راه آماده ی همکاری با تمامی دوستانی هستیم که در این زمینه فعالیت دارند.

زمینه هایی که پتانسیل همکاری دارند:
  • صاحبان نخلستانها که تمایل به تولید پالم پیت در ایران دارند.
  • دستگاه سازهایی که توان تولید دستگاه برای رنده نخل (تنه و سرشاخه) را دارند.
  • تولیدکنندگان ملزومات گلخانه ای و مصرفی مانند کودهای حلال
  • موسسات مربوط به حوزه ی کشاورزی و محققین حوزه ی هیدروپونیک
  • گلخانه دارها و دوستانی که از کوکوپیت استفاده می کنند.
  • یازاریابان محصوصلات کشاورزی و مشاوران این زمینه
  • و در نهایت سیستم های بانکی و موسسات دولتی که علاقه مند سرمایه گذاری در این بخش هستند.